Nový TUCSON Hybrid

od 32 290 €

Revolučný dizajn. Elektrizujúci výkon.

Vitajte v revolučných časoch. Pokrokový a experimentálny model Tucson nie je evolúciou svojho predchodcu, ale prináša doslova dizajnovú revolúciu. Určuje smer svojím progresívnym dizajnom a ponúka špičkové technológie aj najviac elektrifikovaných pohonných jednotiek v segmente.

Kliknutím na šípku doľava alebo doprava prejdete na predchádzajúcu alebo nasledujúcu snímku.
 1. Obrázok hybridného motora dostupného v SUV Hyundai Tucson. 

  Elektrifikované motorizácie.

  Nabili sme vaše možnosti. Teraz si môžete vybrať z najširšej ponuky elektrifikovaných pohonov na trhu: na výber máte 48V mild-hybrid, hybrid a plug-in hybrid.

 2. Nové kompaktné SUV Hyundai Tucson spredu.

  Revolučný dizajn.

  Dynamické geometrické tvary, ostré uhly a svetová premiéra odvážnych svetlometov Parametric Hidden Lights zaručujú, že Hyundai Tucson na cestách doslova vyniká.

 3. Ilustrácia najlepších asistenčných systémov v triede v novom modeli Tucson.

  Najlepšia bezpečnosť v triede.

  Užite si viac pokoja s najlepšími pokročilými asistenčnými systémami vodiča v triede a bohatý balík aktívnej bezpečnosti s množstvom inovatívnych funkcií.

Media

Čo si myslia odborníci

Poprosili sme popredných slovenských motoristických novinárov, aby vozidlo pre všetkých záujemcov o jeho kúpu poriadne otestovali. Zástupcovia redakcií Autožurnál, Autográtis, Techbox, TouchIT a TopSpeed.sk nový Tucson prevetrali, vyskúšali v  rôznych situáciách a  tú sú ich dojmy a postrehy.

Obrázok zo svetovej premiéry nového modelu Hyundai Tucson.

Pozrite si odhalenie úplne nového modelu TUCSON!

Nový model Tucson sa predstavil počas svetovej premiéry 15. septembra 2020 – podujatie si pozrite tu:

Všetko dôležité o novom Tucsone

Vy ste sa pýtali, my sme odpovedali. Pripravili sme pre vás videoprezentáciu novej generácie modelu Tucson, kde sme porozprávali o novinkách v dizajne, motorizáciách a bezpečnostných systémoch, a porovnali sme dve rôzne výbavy – najvyššiu Premium a najobľúbenejšiu Family.

Dizajn exteriéru.

Revolúcia v evolúcii dizajnu.

Sofistikovaný a experimentálny dizajn modelu Tucson prináša skutočnú revolúciu. Modernú estetiku posúva na novú úroveň. Vycibrené plochy a dynamické línie ho posúvajú na špičku dizajnu v segmente SUV. Karoséria je celkovo väčšia ako v prípade predchodcu. Svalnatý postoj spája ostré uhly a dynamické proporcie s výraznými plochami, čo zaručuje pokrokový vzhľad bez kompromisov.

360°

0%

Svetová premiéra svetlometov Parametric Hidden Lights.

Ak sú svetlomety vypnuté, predná časť vozidla vyzerá, akoby ju pokrýval tmavý geometrický vzor bez rozdielu medzi charakteristickými dennými LED svetlometmi hladko zapracovanými do masky. Vďaka špičkovej polovične zrkadliacej svetelnej technológii sa pri vypnutých denných svetlometoch premení tmavý chrómový vzhľad mriežky chladiča na tvar nápadne pripomínajúci drahokam.

Obrázok kompaktného SUV Hyundai Tucson spredu.
Kliknutím na šípku doľava alebo doprava prejdete na predchádzajúcu alebo nasledujúcu snímku.
 1. Obrázok chrómovej linky na boku kompaktného SUV modelu Hyundai Tucson.

  Zvýrazňujúca chrómová linka.

  Jemný športový nádych nového modelu Tucson podčiarkuje aj chrómová linka, ktorá sa tiahne od vonkajších spätných zrkadiel a pokračuje až k C-stĺpiku.

 2. Obrázok zadných LED svetiel kompaktného SUV Hyundai Tucson.

  Zadné LED svetlá.

  Široké zadné LED svetlá so skrytými parametrickými svetelnými detailmi pokračujú na zadnej časti v dynamickej dizajnovej téme.

 3. Obrázok 19-palcových diskov kolies z ľahkých zliatin kompaktného SUV modelu Hyundai Tucson.

  19-palcové zliatinové disky kolies.

  Na požiadanie dodávané 19-palcové disky kolies z ľahkých zliatin zlepšujú príťažlivé proporcie vozidla a umocňujú jeho výnimočný vzhľad.

Od štúdie po revolučný dizajn SUV.

Progresívny dizajnový jazyk nového modelu Tucson čerpal inšpiráciu zo štúdie SUV vozidla Hyundai Vision T, ktorá sa predstavila v roku 2019 na výstave AutoMobility LA. Jeho ostré uhly a futuristické tvary sa jasne zrkadlia aj v tomto novom kompaktnom SUV – v prvom SUV automobilky Hyundai, ktoré vzniklo podľa novej dizajnovej identity spoločnosti s názvom Sensuous Sportiness (zmyselná športovosť).

Dizajn interiéru

Krása medzipriestoru.

Vstúpiť do premysleného a priestranného interiéru nového modelu Tucson či do tzv. interspace (medzipriestoru), je ako vojsť do úhľadne zariadenej obývačky, v ktorej zmiznú každodenné starosti. V interiéri sa harmonicky dopĺňajú priestor, technológie a informácie. Dvojité strieborné línie, citlivo inšpirované vodopádmi, prechádzajú z prednej časti palubnej dosky až dozadu a tvoria súhru s prémiovými povrchmi.

Dizajnový náčrt kompaktného SUV Hyundai Tucson so zobrazením futuristického kokpitu.

Konektivita pre plne digitálny zážitok.

Elegantnú jednoduchosť interiéru podčiarkuje zapracovanie špičkovej technológie. Spoznajte pokročilý a plne nastaviteľný digitálny zážitok s novou 10,25-palcovou dotykovou obrazovkou a dotykovou konzolou a užite si jednoduché ovládanie svojho online sveta a vášho vozidla. Naši dizajnéri odstránili fyzické tlačidlá a ovládače, takže navigácia, infotainment, kúrenie a klimatizácia sa ovládajú dotykovo.

Pohodlie

Veľkolepý komfort a pohodlie.

Všestranný a prepojený nový Tucson ponúka veľkolepý komfort a pohodlie. Premyslené prvky ako sklápanie zadných sedadiel na diaľku a zjednodušenie nastupovania uľahčujú a zrýchľujú nakladanie batožiny a prístup na sedadlá druhého radu. Pasažieri ocenia vyhrievané sedadlá vpredu aj vzadu či trojzónovú klimatizáciu s nepriamou distribúciou vzduchu, ktorá robí atmosféru v aute ešte príjemnejšou.

Detailný pohľad na tlačidlo na zjednodušenie vstupu na sedadle spolujazdca nového modelu Tucson.

Jednoduchšie nastupovanie.

V prípade potreby sa dá sedadlo predného spolujazdca posúvať a sklápať pre viac pohodlia vzdau sediacich pasažierov. Slúži na to tlačidlo na boku sedadla.

Fotografia sklopených zadných sedadiel v novom modeli Hyundai Tucson.

Sklápanie zadných sedadiel na diaľku.

Potrebujete väčší batožinový priestor? Žiaden problém. Slúžia na to špeciálne páčky umiestnené v bočnom obložení batožinového priestoru.

Technológia Multi-Air Mode.

Novinkou vo vozidle automobilky Hyundai je použitie technológie Multi-Air Mode, ktorá v novom modeli Tucson spája priame a nepriame výduchy vzduchu z klimatizácie a z kúrenia. Zámerom je vytvoriť čo najpríjemnejšie prostredie na palube s jemnejším prúdením vzduchu. Po aktivovaní tohto režimu začne vzduch prúdiť cez nové štrbiny ako aj cez normálne výduchy.

Fotografia uhladeného interiéru v kompaktnom SUV Hyundai Tucson. 
Detailný pohľad na ovládanie klimatizácie pre zadných pasažierov v novom SUV Hyundai Tucson.

Trojzónová klimatizácia.

Všetci sú šťastní. Trojzónová automatická klimatizácia sa teraz okrem vodiča a predného spolujazdca stará aj o pohodu pasažierov na zadných sedadlách.

Konektivita

Špičková konektivita na cestách.

Nový Tucson dostal najmodernejšiu technológiu zrkadlenia mobilných telefónov a špičkovú konektivitu so službami ako Bluelink® Connected Car Services, ktorá umožňuje ovládanie vozidla prostredníctvom mobilného telefónu – alebo hlasom. Súčasťou balíka s 10,25-palcovou navigáciou je aj päťročné predplatné služieb Hyundai LIVE Services.

Detailný pohľad na 10,25-palcovú dotykovú obrazovku v novom modeli Hyundai Tucson SUV.

10,25" dotyková obrazovka a ovládanie.

Nová 10,25" dotyková obrazovka tvorí plynulú súčasť plne dotykovej stredovej konzoly. Navigácia, infotainment, klimatizácia - všetko sa ovláda dotykom.

Detailný pohľad na 10,25-palcovú digitálnu prístrojovú dosku v novom modeli Hyundai Tucson SUV.

10,25" digitálna prístrojová doska.

Otvorená digitálna prístrojová doska umocňuje technologicky vyspelý dojem z kokpitu. Kaplnka sa odstránila, aby interiér pôsobil ešte vzdušnejšie.

Obrázok mobilného telefónu s aplikáciou Hyundai Bluelink® Connected Car Services.

Bluelink® Connected Car Services.

S technológiami ako dotyková obrazovka a 5-ročné predplatné Bluelink® Connected Car Services je Hyundai Tucson pripravený udržať vás vždy online.

Bezpečnosť

Užite si viac pokoja s najlepšou bezpečnosťou v triede.

S najlepšími pokročilými asistenčnými systémami vodiča v triede a s balíkom aktívnej bezpečnosti s množstvom inovatívnych prvkov dodáva nový Tucson viac pokoja a bezpečia do duší majiteľov a ich blízkych.

Kliknutím na šípku doľava alebo doprava prejdete na predchádzajúcu alebo nasledujúcu snímku.
 1. Kompaktné SUV Hyundai Tucson zobrazené spredu.

  Asistent jazdy na diaľnici (HDA).

  Prvý raz sa do kompaktného SUV dostáva Asistent jazdy na diaľnici (HDA), ktorý zvyšuje bezpečnosť a komfort počas jazdy na diaľnici. HDA upravuje počas jazdy rýchlosť vozidla a udržiava odstup od ostatných vozidiel vpredu a zároveň aj vozidlo v jazdnom pruhu. Aktivuje sa jedným tlačidlom na volante.

 1. 1
Kliknutím na šípku doľava alebo doprava prejdete na predchádzajúcu alebo nasledujúcu snímku.
 1. Nové kompaktné SUV Hyundai Tucson zobrazené spredu.

  Snímanie mŕtveho uhla (BVM).

  Po zapnutí smerovky pri zmene jazdného pruhu sa jeden z dvoch ukazovateľov na digitálnej prístrojovej doske premení na obrazovku so zábermi z priestoru mŕtveho uhla.

 1. 1
Kliknutím na šípku doľava alebo doprava prejdete na predchádzajúcu alebo nasledujúcu snímku.
 1. Zobrazenie zadných LED svetiel nového kompaktného SUV Hyundai Tucson.

  Autonómne núdzové brzdenie (FCA).

  Systém autonómneho núdzového brzdenia FCA sníma cestu pred sebou radarom a kamerou a pokiaľ pred sebou zaznamená vozidlo, chodca alebo cyklistu, dokáže automaticky núdzovo zastaviť. Tucson je zároveň prvým modelom, ktorý obsahuje aj funkciu Zatáčania do križovatiek, ktorá rozširuje záber ochrany aj na kolízie v križovatkách pri odbočovaní vľavo.

 1. 1
Kliknutím na šípku doľava alebo doprava prejdete na predchádzajúcu alebo nasledujúcu snímku.
 1. Obrázok chrómovej linky na boku kompaktného SUV modelu Hyundai Tucson.

  Asistent parkovania na diaľku (RSPA).

  RSPA pomáha vodičovi pri parkovaní alebo vychádzaní vozidla z parkovacieho miesta a to aj vtedy, ak sa vodič nachádza mimo vozidla. Túto funkciu možno aktivovať a ovládať prostredníctvom tlačidla na kľúči Smart Key.

 1. 1
Kliknutím na šípku doľava alebo doprava prejdete na predchádzajúcu alebo nasledujúcu snímku.
 1. Ilustrácia Asistenta prepínania diaľkových svetlometov (HBA) v modeli Tucson.

  Asistent prepínania diaľkových svetiel (HBA).

  Menej stresu, maximum viditeľnosti. HBA odhalí vozidlá v protismere aj v priestore pred vozidlom a v prípade potreby stlmí diaľkové svetlomety.

 1. 1
Image of a first row centre side airbag in the all-new Hyundai Tucson SUV.

Vyššia bezpečnosť so 7 airbagmi.

Rozsiahly bezpečnostný systém so siedmimi airbagmi - vrátane nového stredového airbagu medzi prednými sedadlami, čo je v tomto segmente unikátny prvok.

Výkon

Najširšia ponuka elektrifikovaných pohonov.

Nový Tucson bol vyrobený tak, aby znížil emisie bez kompromisov v oblasti zábavy z jazdy. Zároveň tak ponúka najviac elektrifikovaných pohonov v segmente kompaktných SUV. Vybrať si môžete benzínové a naftové 48V mild hybridné, hybridné a plug-in hybridné verzie. Okrem elektrifikovaných pohonov ponúka Tucson aj paletu benzínových a naftových motorov.

Kliknutím na šípku doľava alebo doprava prejdete na predchádzajúcu alebo nasledujúcu snímku.
 1. Ikonka zobrazujúca účinný pohon hybridných vozidiel Hyundai.

  Hybrid.

  Elektrizujúca účinnosť. Hybrid poháňa 1,6-litrový benzínový motor T-GDI Smartstream a elektromotor s výkonom 44,2 kW (60 k) a 1,49 kWh lítiovo-iónová polymérová batéria.

 2. Ikonka zobrazujúca účinný pohon plug-in hybridných vozidiel Hyundai.

  Plug-in hybrid.

  Elektricky, keď chcete. Na benzín, keď potrebujete. V ponuke bude aj plug-in hybridná verzia s 1,6-litrovým motorom T-GDI. Viac detailov bude dostupných v roku 2021.

 3. Ikonka zobrazujúca účinný pohon 48V mild hybridných vozidiel Hyundai.

  48V mild hybrid.

  So 48Voltovým mild hybridným systémom ušetríte palivo a znížite emisie. Pri zrýchľovaní podporuje spaľovací motor extra dávkou krútiaceho momentu.

Viac výkonu. Menej emisií. Technológia motora CVVD.

Hyundai ako prvý vyvinul technológiu Kontinuálne nastaviteľnej dĺžky času otvorenia ventilov (CVVD). Táto inovácia vplýva na výkon a spotrebu motora a zároveň je aj šetrná k životnému prostrediu. Technológia ovládania ventilov reguluje dĺžku času ich otvorenia a zatvorenia v závislosti od jazdných podmienok.

Kliknutím na šípku doľava alebo doprava prejdete na predchádzajúcu alebo nasledujúcu snímku.
 1. Logo systému pohonu všetkých kolies Hyundai HTRAC™.

  Systém pohonu všetkých kolies HTRAC™.

  Zlé počasie? Ostré zákruty? Žiaden problém. Inovatívny systém pohonu všetkých kolies HTRAC™ poskytuje optimálnu ovládateľnosť a prejazd zákrutami.

 2. Ilustrácia Elektronicky ovládaných tlmičov (ECS).

  Elektronicky ovládané tlmiče (ECS).

  Užite si lepšiu ovládateľnosť. ECS ovládaním pruženia každého kolesa zmenšuje nakláňanie, kolísanie, vertikálny pohyb a zlepšuje jazdné vlastnosti.

 3. Zobrazenie ovládača Terrain Mode Selector v SUV modeli Hyundai Tucson. 

  Ovládač Terrain Mode Selector.

  Sneh? Piesok? Blato? Žiaden problém. Terrain Mode Selector zmení jazdné režimy a systém pohonu všetkých kolies pre najlepší prejazd v rôznych terénoch.

5 rokov záruky bez obmedzenia kilometrov.

Nový Hyundai Tucson je vyrobený podľa najvyšších kvalitatívnych štandardov. O kvalite svedčí aj 5-ročná záruka bez obmedzenia najazdených kilometrov. Okrem toho v novom modeli Tucson chráni vysoko výkonnú lítiovo-iónovú polymérovú batériu záruka na 8 rokov alebo 160 000 km, podľa toho, čo nastane skôr. Užívajte si extra pohodu, ktorú vám dodáva jedna z najlepších záruk v automobilovom priemysle – štandardne.

Kompaktné SUV Hyundai Tucson zobrazené zboku zaparkované pri nepopísanej stene.
Logo Hyundai 5 rokov záruky bez obmedzenia kilometrov a 8 rokov záruky na batérie.

Nový model TUCSON N Line.

Ste zvyknutí vyjadriť sa. Teraz to môžete spraviť aj za jazdy – s dynamickou verziou N Line inšpirovanou motošportom. Okrem príťažlivého športového vzhľadu sa predstavuje aj upravené Elektronicky riadené pruženie, ktoré zvyšuje zážitok zo športovej jazdy.

Exteriér

Sebavedomie výrazných detailov.

Nový model TUCSON N Line dostal viacero dizajnových prvkov inšpirovaných motošportom, a tak vyžaruje vzrušujúci výkon. Agresívne upravená predná časť dostala špeciálnu verziu svetlometov Parametric Hidden Lights s upravenou mriežkou a s modifikovanými otvormi na vstup vzduchu s čiernymi prvkami okolo LED svetlometov. Obklady karosérie v jej farbe, nárazníky a lišty vytvárajú štíhly a športový vzhľad.

 1. Nový model Hyundai TUCSON N Line sivej farby, pohľad spredu sprava.

  Predná časť.

  Medzi hlavné lákadlá prednej časti patria exkluzívna mriežka chladiča N Line, jasná strieborná ochranná platňa a obdĺžnikový nárazník N Line so športovými otvormi na vstup vzduchu.

 2. Nový model Hyundai TUCSON N Line sivej farby, pohľad zo strany vodiča.

  Zboku.

  Profil sa vyznačuje energicky vyzerajúcim orámovaním vo farbe karosérie, ktoré vytvára dynamické proporcie a línie, čím vzniká uhladený vzhľad.

 3. Nový model Hyundai TUCSON N Line sivej farby, pohľad zozadu zľava.

  Zadná časť.

  Obdĺžnikový zadný nárazník dopĺňa dvojitú koncovku výfukového potrubia a spolu s ním aj jasná strieborná ochranná platňa, zadnú časť zvýrazňuje červený reflexný pásik.

 1. Detail mriežky chladiča a svetlometov nového modelu Hyundai TUCSON N Line.

  Mriežka chladiča N Line.

  Na mriežke chladiča sa nachádza aj logo N Line a čierne orámovanie svetlometov. Pre potreby verzie N Line sa parametrické klenoty na maske chladiča mierne upravili a v závislosti od uhla pohľadu vytvárajú dodatočné odrazy.

 2. Detail 19-palcových diskov kolies z ľahkých zliatin nového modelu Hyundai TUCSON N Line.

  Exkluzívne 19-palcové disky kolies z ľahkých zliatin N Line.

  Súčasť výbavy nového modelu TUCSON N Line tvoria aj výraznejšie a športovejšie 19-palcové disky kolies z ľahkých zliatin. Pokračujú v téme Sensuous Sportiness, preto ich dizajn obohatil vzor s parametrickou štruktúrou.

 3. Detail dvojitej koncovky výfukového potrubia nového modelu Hyundai TUCSON N Line.

  Športová dvojitá koncovka výfukového potrubia.

  Dvojitá koncovka výfukového potrubia dopĺňa svalnatú ochrannú platňu a elegantnú reflexnú linku, čo potvrdzuje, že dizajnéri čerpali inšpiráciu z vysokovýkonného sveta Hyundai N.

 4. Detail bočného okna spolujazdca a C-stĺpika nového modelu Hyundai TUCSON N Line.

  Čierne lesklé orámovanie okien.

  Čierne lesklé orámovanie okien sa končí až na zadných oknách, čím vzniká pocit neustáleho pohybu vpred inšpirovaný pretekárskymi okruhmi.

 5. Detail zadného spojleru nového modelu Hyundai TUCSON N Line.

  Exkluzívny aerodynamický spojler.

  Športový vzhľad zadnej strany nového modelu TUCSON N Line podčiarkuje aerodynamický spojler, ktorý je dlhší ako na štandardných modeloch a ozdobený plutvami.

Interiér

Vylepšite si svoju komfortnú zónu.

Vitajte na novej úrovni športového vozidla. Sadnite si do vylepšeného interiéru nového modelu TUCSON N Line a ihneď pocítite jeho spätosť s motošportom. Športové sedadlá N Line dostali logo N a červené kontrastné prešívanie, ktoré sa nachádza aj na výplni dverí a na lakťových opierkach. Špeciálny N volant dopĺňa logo N. Ďalšie N dizajnové prvky majú svoje miesto na koženej hlavici radiacej páky či na kryte stredovej konzoly s tlačidlami na radenie automatickej prevodovky podľa toho, akú prevodovku využíva konkrétne vozidlo.

Detail predných sedadiel nového modelu Hyundai TUCSON N Line.

Sedadlá N Line.

Športové sedadlá N Line vám zabezpečia kontrolu, komfort a excelentnú oporu v luxusnom mixe čierneho semišu a kože s červeným prešívaním.

Detail krytu konzoly s tlačidlami na radenie automatickej prevodovky nového modelu Hyundai TUCSON N Line.

Kryt konzoly s tlačidlami na radenie automatickej prevodovky.

Logo N sa nachádza aj na elegantnom tmavom kryte konzoly s tlačidlami na radenie automatickej prevodovky.

 1. Detail kovových pedálov nového modelu Hyundai TUCSON N Line

  Kovové pedále.

  Športové kovové pedále umocňujú dynamický zážitok z jazdy. Majú povrch z brúseného kovu s protišmykovými gumenými prvkami pre lepšiu kontrolu.

 2. Detail koženého volantu nového modelu Hyundai TUCSON N Line

  Volant N Line.

  Volant N Line s poťahom z jemnej kože s červeným kontrastným prešívaním a so športovými kovovými doplnkami hrdo nesie logo N.

 3. Detail červeného kontrastného prešívania v novom modeli Hyundai TUCSON N Line

  Červené kontrastné prešívanie.

  Červené kontrastné prešívanie sa nachádza na viacerých miestach športového interiéru: na sedadlách, volante, obložení dverí a na lakťovej opierke. Sivý priestor palubnej dosky pred spolujazdcom ozdobujú červené doplnky.

Výkon

Zažite pocit N Line.

Užite si lepšiu obratnosť a rýchlejšie reakcie vďaka tomu, že niektoré motorizácie dostali adaptívne Elektronicky riadené pruženie (ECS), ktoré prináša športovejšie jazdné vlastnosti. Viac sa o ECS a ponuke pohonov dočítate nižšie.

Pohonné jednotky.

Pre nový model TUCSON N Line je v ponuke viacero úsporných a výkonných pohonných jednotiek s rôznymi úrovňami elektrifikácie alebo aj bez nej. Verzia N Line je dostupná so všetkými motorizáciami okrem najslabšieho naftového motora.